לקביעת פגישת ייעוץ חינם

  משכנתא לעסקים

  כל מה שחשוב לדעת על משכנתא לעסקים

  אם יש לכם חברה או עסק ויש לכם עובדים, אתם כמובן צריכים משרדים וחלל מסוים לעבוד ממנו. בעלי עסקים רבים בוחרים לצערי באפשרות שהיא פחות משתלמת – ושוכרים משרדים. כאשר אתם שוכרים משרדים דמי השכירות החודשיים שאתם משלמים למעשה הולכים לפח, משום שאתם משלמים מדי חודש, וחלקכם בבעלות על הנכס לא גדל.

  ולכן זוהי לא האפשרות הכדאית ביותר. מבחינה כלכלית משתלם לכם לרכוש את המשרדים. כך, כנגד קבלת משכנתא לעסקים מהבנק, אתם משעבדים את המשרדים ומשלמים מדי חודש החזר משכנתא חודשי – במקום לשלם מדי חודש דמי שכירות. ולכן כדאי לרכוש את המשרדים על פני חלופת השכירות! ואם אתם שואלים את עצמכם כיצד בדיוק עושים את זה? אני כאן בשבילכם, וריכזתי לפניכם מידע שימושי ומועיל בנושא, שמאוד יסייע לכם להבין כיצד לקנות את המשרדים שלכם.

  ירון הראל מלווה אתכם בהליך קבלת משכנתא לעסקים

  משקיעי נדל"ן גדולים עם הון עצמי קטן

  ובניגוד למה שנוטים להניח, חשוב לי שתדעו אתם לא צריכים הון עצמי גבוה כדי לרכוש משרד. משרדים רבים מחירם בשוק מגיע בסכום הכולל למאות אלפי שקלים, בניגוד לדירה ממוצעת שמחירה מעל למיליון ₪. ולכן עם הון עצמי נמוך יחסית ומשכנתא לעסקים מהבנק – אתם יכולים כבר מחר לרכוש את המשרד, במקום לשלם דמי שכירות. והנה יתרון נוסף: בשל המחיר הנמוך יותר של משרד לעומת דירה, המשכנתא נלקחת בממוצע על פני 10 שנים בלבד, ולא על פני כמה עשרות שנים במקרה של דירה. ולכן יש בעלי עסקים שרוכשים יותר ממשרד אחד.

  משכנתא לעסקים- כיצד מתחילים

  אז אחרי שהבנו שאתם בתור בעלי עסק בהחלט יכולים להפוך גם למשקיעי נדל"ן ולצבור תשואה ובעלות על המשרדים, במקום לשכור אותם – הגיע הזמן לעשות את הצעד הבא, והוא לקבל משכנתא לעסק. בדיוק כמו שנוטלים משכנתא לרכישת דירה ניגשים לבנק לקבלת משכנתא לעסקים. ורצוי מאוד שיהיה מי שילווה אתכם ויוביל אתכם בדרך הנכונה עד לקבלת המשכנתא שמתאימה לכם ולעסק שלכם. ובדיוק בשביל זה אני פה בשבילכם,

  שלכם עד לקבלת המשכנתא,

  ירון הראל.

   

  לפגישת ייעוץ ראשוני חינם

  השאירו פרטים ונחזור אליך בהקדם

   חברה לעיצוב ובניית אתרים חברה לעיצוב ובניית אתרים