לקביעת פגישת ייעוץ חינם

  משכנתא הפוכה

  משכנתא הפוכה  – כל מה שאתם חייבים לדעת

  האם רלוונטית לכם משכנתא הפוכה? זו שאלה חשובה שאתם צריכים לשאול את עצמכם. אם יש לכם דירה בבעלותכם ואתם מעל גיל 60 – אני ממליץ לכם לבדוק עוד היום על משכנתא כזו. בניגוד למשכנתא רגילה כאן אנחנו מדברים על הלוואה לכל דבר, שתשמש אתכם לכל מטרה. למעשה אתם מקבלים הלוואה לכל דבר והבטוחה שיש לבנק היא הדירה שלכם, הנכס. בין אם אתם זוג נשוי וגילכם מעל 60 ובין אם אתם יחידים או רווקים ומעל גיל 60 – זה רלוונטי עבורכם.

  מדובר גם בהלוואה שבה אין החזר חודשי! כן אתם שומעים טוב. העניין הוא שרבים לא מכירים את האפשרות הנהדרת הזו, ולכן ריכזתי לפניכם מידע חשוב בנושא.

  ממי ניתן לקבל משכנתא הפוכה

  את ההלוואה שנקראת משכנתא הפוכה תוכלו לקבל מהבנקים או מחברות הביטוח השונות בארץ. מדובר באפשרות שבה הביטחון שיש לגוף הפיננסי לכך שתחזירו את תשלומי ההלוואה הוא הנכס שבבעלותכם. את ההלוואה אתם תקבלו בסכום אחד וניתן גם לבחור לקבל אותה בתשלומים מדי חודש.

  ירון הראל - משיג לכם משכנתא הפוכה בקלות

  מהו גובה ההחזר החודשי של משכנתא הפוכה?

  אפס. אתם לא משלמים החזר חודשי. ולכן טבעי שתשאלו בנקודה הזו כיצד זה ייתכן. התשובה היא שזה ייתכן משום שהחזר ההלוואה יתבצע כאשר תמכרו את הנכס או כאשר היורשים שלכם ימכרו את הנכס.

  מה עם הדירה שלי?

  חשוב לדעת שכל הזכויות שלכם בבית שלכם נשמרות. אחרי קבלת המשכנתא ההפוכה אתם יכולים כמובן להמשיך לגור בבית שלכם, להשכיר אותו או את יחידת הדיור שבו למשל. הכל ממשיך להיות אותו הדבר.

  רלוונטי לכם הלוואה כזו?

  אז כמו שהסברתי במידה ואתם מעל גיל 60, ויש לכם נכס בבעלותכם אתם יכולים לבדוק זכאות לקבלת משכנתא כזו. זכרו שזו הלוואה של ממש, ואתם לא חייבים לקנות בית כדי לקבל את ההלוואה הזו.

  ואני מניח שלחלק גדול מכם זה רלוונטי ולכן אני כאן זמין בשבילכם לכל שאלה שיש לכם. רוצים לקבל ייעוץ על הנכס שלכם? אני כאן תמיד עבורכם, ירון הראל

  לפגישת ייעוץ ראשוני חינם

  השאירו פרטים ונחזור אליך בהקדם

   חברה לעיצוב ובניית אתרים חברה לעיצוב ובניית אתרים