לקביעת פגישת ייעוץ חינם

  מחזור משכנתא

  כדאי למחזר את המשכנתא?

  רבים מרגישים שחסר להם ידע חשוב הקשור למחזור משכנתאות. אז רציתי להרגיע אתכם ולאמר לכם שזה לא מסובך בכלל, ואם אתם מקבלים את הייעוץ הנכון עבורכם מיועץ שמבין בנושא בצורה מקצועית – אתם יכולים לחסוך הרבה מאוד כסף בתהליך כזה. החיסכון הכספי בעת תהליך כזה עשוי להגיע על פני שנים קדימה למאות אלפי שקלים, ולכן מאוד חשוב שתקראו את הדברים הבאים שריכזתי כאן עבורכם. זה ממש פשוט, אז בואו נתחיל.

  מה זה מחזור משכנתא?

  אם לקחתם משכנתא על מנת לרכוש את הבית שלכם, וסביר להניח שזהו המצב, הרי שהמשכנתא שלקחתם למעשה בנויה על מסלולים שונים. נניח למשל 1 מיליון ₪ קיבלתם מהבנק למימון רכישת הבית. מדי חודש אתם מחזירים לבנק סכום מסוים של כמה אלפי שקלים. נשאלת השאלה כיצד מחושב הסכום הזה, והאם הוא יכול להשתנות מדי חודש. התשובה היא שכן היות וזה תלוי במסלולי המשכנתא.

  ירון הראל - מומחה במחזור משכנתא

  מסלולי משכנתא

  יש למשל משכנתא במסלול שנקרא: ריבית קבועה לא צמודה. במסלול כזה הריבית קבועה וההלוואה עצמה לא צמודה למדד. אם למשל המדד עולה, אתם מרוויחים מבחירת המסלול הזה, ולהיפך. החיסרון במסלול הזה הוא שאם למשל במהלך השנים קדימה תקבלו ירושה ותרצו לפרוע את כל יתרת המשכנתא, כדי לחסוך תשלומי ריביות בעתיד – אתם תידרשו לשלם גם קנס גבוה, של עשרות אלפי שקלים לפחות. ולכן במהלך השנים, בהתאם לשינויים שקורים לנו בחיים כמו שדרוג ברמת השכר, קבלת ירושה, עלייה בשווי הנכס או נסיבות אחרות – עולה הצורך בשינוי מסלולי המשכנתא או פירעון.

  כל התהליך הזה של שינוי מסלולי המשכנתא, פריסה חוזרת פירעונות – נכנס תחת מחזור משכנתא.

  מחזור משכנתא – רלוונטי לכם?

  ירשתם סכום כסף גדול, קיבלתם העלאת שכר או נסיבות נוספות? כדאי לכם מאוד לבדוק אפשרות של מחזור משכנתא. חבל לחיות עם תחושת החמצה שאתם מפסידים עשרות עד מאות אלפי שקלים בגלל שאתם לא טורחים לבדוק על מחזור המשכנתא שלכם.

  ובשביל זה אני פה – לבדוק עבורכם את הדברים. פנו אלי לכל שאלה והתייעצות.

  שלכם,

  ירון הראל

  לפגישת ייעוץ ראשוני חינם

  השאירו פרטים ונחזור אליך בהקדם

   חברה לעיצוב ובניית אתרים חברה לעיצוב ובניית אתרים